Úvodní článek

2. března 2017 v 15:51 | KosmoDia
Ahojky lidičky. Vítám vás na mém novém blogu, který se bude týkat hlavně kosmetiky a mého názoru na různé výrobky. Článek budu vždy přidávat, když budu mít nějaký výrobek odzkoušen. Nyní mám pro vás docela dost věcí na recenze, tak se můžete těšit na celou škálu různých produktů. Co se týče toho, co budu recenzovat - budu psát o tom, jak na mne produkt zapůsobil na první dojem, nejen to jak vypadá jeho obal nebo celý design. Nejedná se přeci o to jak produkt vypadá, ale o to jak se s ním pracuje a co má dokázat, a to já budu posuzovat, zda má na mne nějaký účinek či ne, nebo jestli splňuje mé očekávání, co výrobce o výrobku říká, že by měl dělat. Budu posuzovat i cenovou dostupnost. Takže nebudu se ohlížet jen na věci, které slyšíme v reklamách. Budu hledat i ty nejlevnější produkty.
Zkouším veškerou škálu produktů, které mne zaujmou a vím, že hodně z vás, než vyzkoušíte produkt, hledáte, zda opravdu pomáhá, nebo to je jen zase jen reklama na špatný produkt. Chcete vědět předem, zda se oplatí koupit ten slavný prostředek na vrásky, nebo zda si máte vybrat tu řasenku, která stojí tolik, že nevíte zda si ji pořídit či ne? :)
Proto jsem se rozhodla založit tyto stránky. Ne, nejsem jedna z těch, které dostávají produkty zdarma k odzkoušení. Mám vše z vlastních zdrojů - buď jsem si je koupila, nebo jsem je dostala od známých, rodiny. Ale nic nemám zdarma od žádných firem. Nespolupracuji s žádnou firmou. Vše co chci zkusit si nejprve koupím. Proto budu také psát pravdu o tom zda mne výrobek zaujal a jak na mne zapůsobil.
Děkuji, že jste navšívili tuto stránku a za čas, který jste věnovali tomuto článku. A jdeme na to !! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikola • newin.blog.cz Nikola • newin.blog.cz | Web | 2. března 2017 v 19:09 | Reagovat

Držím Ti palce s blogem a určitě se budu těšit na recenze :))

2 KosmeDia KosmeDia | 2. března 2017 v 20:26 | Reagovat

Děkuji ti moc :) Vždy pod každý článek napíšu, kdy bude další a tyto časy se budu tedy snažit dodržovat :) I když dávat recenze není jednoduché, jelikož než produkt odzkoušíš, někdy to i trvá :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama