Prosinec 2017

B.U. Hippy SOUL Deodorant Body Spray

19. prosince 2017 v 17:37 | KosmeDia; BeautyDia |  Kosmetika
Ahoj člověče.
Je deodorant a antiperspirant to samé? Někdo by si řekl, že to je vlastně jedno - ale co když ne? Deodorant by měl potlačit pouze zápach, ale samotné pocení, které zápachu předchází nepotlačí. Kdežto antiperspiranty udělají obojí. Ale mělo by se pocení zabraňovat? Určitě to není věc, která je zdravá, to určitě ne, ale kdo by chtěl smrdět a mít koláče v podpaží.

Je každého věc, zda řeší v těchto věcech aluminia nebo ne. Já například chci, aby mi pocit svěžesti vydržel aspoň do doby než dojdu domů.
Bohužel se mezi námi pohybují i ti, kdo věří na čísla, která jsou na obalech těchto přípravků vyobrazena - jako například 24 h, 48 h. atd atd... Řídí se tím, že jim to vydrží bůhví jak dlouho, a pak se nemyjí. Jenže jsou i ti, kteří si třeba v parných letních dnech nedají vůbec nic do podpaždí, a že jich je mraky - v autobusech to je pak za trest, když stojíte a borec zvedne ruku, aby se chytil tyče nad sebou. :D V takové chvíli bych byla vděčná i za tu rýmu, kterou tak nesnáším.

Ale dnes jsme tady od toho, abychom se koukli na zoubek značce B.U, a to konkrétně na verzi Hippy SOUL. Je to deodorant body spray francouzské značky. Řeknu vám, vůně dobrá - ale pak mne omrzela a ani jsem nelitovala, že jsem ho dopotřebovala. Byla jsem spíše ráda, protože pak jsem ji používala v takém množství, aby byla co nejrychleji pryč - tzn. nastříkat celý byt a nakonec sebe a vypadnout. :D Pocení nezabraňoval - ani jsem to nežádala, protože deodorant to neumí. Ale vůně nevydržela ani hodinu. Cena 53,-Kč.Nemám více co dodat k tomuto průměrnému výrobku. Asi bych si ho i koupila, ale v jiné verzi.

Děkuji za přečtení tohoto článku. Do komentáře mi prosím napište, jaké máte Vy požadavky ohledně zabraňování pocení, a jaký přípravek vás vždy zachrání.
S láskou se s Vámi loučím, přeji vám nádherný den plný lásky. Mějte se rádi lidičky.

Vaše BeautyDia

Ameté Conditioner Volume (caring&lifting) + Yves Rocher šampon proti lupům

17. prosince 2017 v 18:51 | KosmeDia; BeautyDia |  Kosmetika
Ahoj čtenáři a čtenářky,
další produkt, který tady budu "pomlouvat" je kondicionér značky Ameté (privátní zn. Teta drogerie), který slibuje objem a lesk a měl by obsahovat allantol a vitamínový komplex.
Řeknu Vám, že od tohohle produktu jsem nečekala nic zvláštního, byla to spíše taková nouzovka a navíc malé balení 50ml na cesty. Myslela jsem si ale, že aspoň na to vyživení a rozčesávání bude dobrej. Ale houby. Ten kondicionér nic nedělal. Nebo spíše dělal, ale všechno co by jste nechtěly na svých vlasech zažít. Neskutečně se mi mastily vlasy ještě v ten den! Začaly se mi po něm dělat hnusné lupy. A vůbec nedodával slibovaný objem ani lesk - když nepočítám lesk mastných a splihlých vlasů.

O tomto kondicionéru nebudu psát víc. Prostě jedním slovem propadák.
Ale co více čekat od produktu za 20 Kč že :D :D ..

Abych se zbavila lupů, zaběhla jsem si na doporučení youtuberky Olgy Vavřiníkové do Yves Rocher pro šampon proti lupům (přírodní složení).
Šampon slibuje snížení lupům a zabránění jejich opětovnému výskytu. Měl by zklidňovat a čistit vlasovou pokožku (což očekávám od každého šamponu). Je bez silikonů. A obsahuje výtažek z kůry granátového jablka. Je bez parabenů. A dokonce má i recyklovatelný obal.

Jedním slovem byl skvělý, až na to, že se mi vlasy po něm mastily trochu víc. Místo mých obvyklých 4 dnů bez mytí to byly jen 2 dny. Ale na lupy pomáhal, o tom žádná.

To by bylo z dnešního dne vše. Děkuji vám, že jste si přečetli tento článek, budu ráda za každý Váš komentář.

Mějte pěkný den,
Vaše BeautyDia

Balea Vital Pleťová maska pro zralou pleť

17. prosince 2017 v 18:34 | KosmeDia; BeautyDia |  Kosmetika
Ahoj všichni.
Dnes jsem se rozhodla zrecenzovat ještě další 4 produkty. Tato maska je jeden z nich.
Jelikož mne nadchla, nad mé očekávání byla bezchybná. Ze začátku při nanášení plátýnkové masky z DM drogerie (Balea Vital Pleťová maska pro zralou pleť) jsem byla skeptická, a řekla jsem si, že přece maska za 30,- z drogerie mi neudělá službu, kterou dokáží udělat masky o mnoho dražší. Ale mýlila jsem se! Je pravda, že maska byla hodně nasáklá, a mnoho produktu zbylo v sáčku. Ale to nevadilo, nanesla jsem si masku i na krk a dekold - tam je to přeci taky potřeba, no ne?

No. Ale co bych tak asi řekla dále? Maska obsahuje kyselinu hyaluronovou, a má propůjčit pleti svěží vzhled a hydrataci. Slibuje prokazatelné snížení hloubkových vrásek. Maska by měla vyplňovat linie a vrásky a mastné kyseliny by měly hýčkat pleť - což musím potvrdit. Opravdu během relaxace jsem se cítila jako někde v lázních nebo nějakém kosmetickém salónu. Maska obsahuje provitamin B5, který má zklidňující vlastnosti a měl by podporovat ozdravný proces pleti. Maska je dermatologicky testovaná.

Maska by se měla nechávat 10 minut působit. Já jsem nechala i dýl. Nanesla jsem masku - nasadila plátýnko na pleť (na obalu návod k použití, což oceňuji!!!) - pustila jsem si telku - NÁKUPNÉ MANIAČKY, jak jinak :D - a relaxovala dobrých 20-25 minut. Doporučuji nechat tak dlouho, jak uznáte za vhodné vy. Jakmile ucítíte, že maska už je na vaší pleti nepříjemná, nebo už je skoro suchá, sundejte. Zbytek produktu, který vám zůstane na pleti, pak vmasírujte do pleti, krku a dekoltu. Mě i po skoro půl hodině zbylo té masky hodně, tak jsem nanesla i na mé extrémně suché ruce.

A co bych řekla závěrem? Určitě bych si tuto masku koupila znovu. Byla jsem nadmíru spokojená, a takové jednotýdenní rozmazlování neuškodí nejen každé ženě, ale také každému pánovi.
Mějte se krásně,
Vaše BeautyDia


Ústní spray s propolisem PLEVA s.r.o.

17. prosince 2017 v 14:03 Kosmetika
Ahoj všichni. Po dlouhé době mám pro Vás článek, a zároveň také skvělý tip!!
V posledních chvílích jsem hodně trpěla na zánět dásní a citlivé zuby. Nevěděla jsem už kudy kam. Prášky na bolest mi nepomáhaly. Obklady nic. Až nakonec jsem se rozhodla navštívit naše místní MEDOCENTRUM, kde koupíte vše od milých pracovitých včeliček.

Objevila jsem tam úžastný ÚSTNÍ SPRAY S PROPOLISEM zn. PLEVA s.r.o.
V ústech mi nijak chuť propolisu nevadila, i přesto, že propolis jsem kdysi nemusela. První dny jsem viděla jen minimální zlepšení, co se týče bolestí, tak přetrvávaly. Ale po týdnu jsem zpozorovala, že ani bolest se už necítím, a dásně už jsem neměla tak začervenané, jako dny před používáním tohoto zázraku. Ovšem bez řádného čištění zubů bych se toho nezbavila nikdy, ale tento spray mi pomohl. Poklad, který si budu i nadále kupovat. Doporučuji všem vyzkoušet. Není určen jen když potřebujete se zbavit zánětu ústní dutiny, může se používat denně jako dezinfekce, která je také důležitá.
Je to třeba i skvělý TIP na dárek na poslední chvíli, třeba i s nějakým pěkným kartáčkem. Praktické, milé a hlavně by šlo vidět, že myslíte na dobro svých blízkých.

CENA je 56 Kč přímo na stránkách Plevy. Odkaz: https://www.pleva.cz/p/ustni-spray-s-propolisem-pleva


Všem přeji příjemné prožití vánočních svátků. Hodně štěstí a zdraví do Nového roku 2018. Hodně úspěchů!!

Moc děkuji za přečtení tohoto článku. Snad byl pro vás užitečný. Do komentáře mi napište, jaký nejkrásnější dárek jste kdy dostali, a jaký je Váš vysněný dárek. Děkuji za každý Váš krásný komentář!!

Přeji krásný den,
Vaše BeautyDia