B.U. Hippy SOUL Deodorant Body Spray

19. prosince 2017 v 17:37 | KosmeDia; BeautyDia |  Kosmetika
Ahoj člověče.
Je deodorant a antiperspirant to samé? Někdo by si řekl, že to je vlastně jedno - ale co když ne? Deodorant by měl potlačit pouze zápach, ale samotné pocení, které zápachu předchází nepotlačí. Kdežto antiperspiranty udělají obojí. Ale mělo by se pocení zabraňovat? Určitě to není věc, která je zdravá, to určitě ne, ale kdo by chtěl smrdět a mít koláče v podpaží.

Je každého věc, zda řeší v těchto věcech aluminia nebo ne. Já například chci, aby mi pocit svěžesti vydržel aspoň do doby než dojdu domů.
Bohužel se mezi námi pohybují i ti, kdo věří na čísla, která jsou na obalech těchto přípravků vyobrazena - jako například 24 h, 48 h. atd atd... Řídí se tím, že jim to vydrží bůhví jak dlouho, a pak se nemyjí. Jenže jsou i ti, kteří si třeba v parných letních dnech nedají vůbec nic do podpaždí, a že jich je mraky - v autobusech to je pak za trest, když stojíte a borec zvedne ruku, aby se chytil tyče nad sebou. :D V takové chvíli bych byla vděčná i za tu rýmu, kterou tak nesnáším.

Ale dnes jsme tady od toho, abychom se koukli na zoubek značce B.U, a to konkrétně na verzi Hippy SOUL. Je to deodorant body spray francouzské značky. Řeknu vám, vůně dobrá - ale pak mne omrzela a ani jsem nelitovala, že jsem ho dopotřebovala. Byla jsem spíše ráda, protože pak jsem ji používala v takém množství, aby byla co nejrychleji pryč - tzn. nastříkat celý byt a nakonec sebe a vypadnout. :D Pocení nezabraňoval - ani jsem to nežádala, protože deodorant to neumí. Ale vůně nevydržela ani hodinu. Cena 53,-Kč.Nemám více co dodat k tomuto průměrnému výrobku. Asi bych si ho i koupila, ale v jiné verzi.

Děkuji za přečtení tohoto článku. Do komentáře mi prosím napište, jaké máte Vy požadavky ohledně zabraňování pocení, a jaký přípravek vás vždy zachrání.
S láskou se s Vámi loučím, přeji vám nádherný den plný lásky. Mějte se rádi lidičky.

Vaše BeautyDia
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama