Balea Vital Pleťová maska pro zralou pleť

17. prosince 2017 v 18:34 | KosmeDia; BeautyDia |  Kosmetika
Ahoj všichni.
Dnes jsem se rozhodla zrecenzovat ještě další 4 produkty. Tato maska je jeden z nich.
Jelikož mne nadchla, nad mé očekávání byla bezchybná. Ze začátku při nanášení plátýnkové masky z DM drogerie (Balea Vital Pleťová maska pro zralou pleť) jsem byla skeptická, a řekla jsem si, že přece maska za 30,- z drogerie mi neudělá službu, kterou dokáží udělat masky o mnoho dražší. Ale mýlila jsem se! Je pravda, že maska byla hodně nasáklá, a mnoho produktu zbylo v sáčku. Ale to nevadilo, nanesla jsem si masku i na krk a dekold - tam je to přeci taky potřeba, no ne?

No. Ale co bych tak asi řekla dále? Maska obsahuje kyselinu hyaluronovou, a má propůjčit pleti svěží vzhled a hydrataci. Slibuje prokazatelné snížení hloubkových vrásek. Maska by měla vyplňovat linie a vrásky a mastné kyseliny by měly hýčkat pleť - což musím potvrdit. Opravdu během relaxace jsem se cítila jako někde v lázních nebo nějakém kosmetickém salónu. Maska obsahuje provitamin B5, který má zklidňující vlastnosti a měl by podporovat ozdravný proces pleti. Maska je dermatologicky testovaná.

Maska by se měla nechávat 10 minut působit. Já jsem nechala i dýl. Nanesla jsem masku - nasadila plátýnko na pleť (na obalu návod k použití, což oceňuji!!!) - pustila jsem si telku - NÁKUPNÉ MANIAČKY, jak jinak :D - a relaxovala dobrých 20-25 minut. Doporučuji nechat tak dlouho, jak uznáte za vhodné vy. Jakmile ucítíte, že maska už je na vaší pleti nepříjemná, nebo už je skoro suchá, sundejte. Zbytek produktu, který vám zůstane na pleti, pak vmasírujte do pleti, krku a dekoltu. Mě i po skoro půl hodině zbylo té masky hodně, tak jsem nanesla i na mé extrémně suché ruce.

A co bych řekla závěrem? Určitě bych si tuto masku koupila znovu. Byla jsem nadmíru spokojená, a takové jednotýdenní rozmazlování neuškodí nejen každé ženě, ale také každému pánovi.
Mějte se krásně,
Vaše BeautyDia

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama