Ústní spray s propolisem PLEVA s.r.o.

17. prosince 2017 v 14:03 |  Kosmetika
Ahoj všichni. Po dlouhé době mám pro Vás článek, a zároveň také skvělý tip!!
V posledních chvílích jsem hodně trpěla na zánět dásní a citlivé zuby. Nevěděla jsem už kudy kam. Prášky na bolest mi nepomáhaly. Obklady nic. Až nakonec jsem se rozhodla navštívit naše místní MEDOCENTRUM, kde koupíte vše od milých pracovitých včeliček.

Objevila jsem tam úžastný ÚSTNÍ SPRAY S PROPOLISEM zn. PLEVA s.r.o.
V ústech mi nijak chuť propolisu nevadila, i přesto, že propolis jsem kdysi nemusela. První dny jsem viděla jen minimální zlepšení, co se týče bolestí, tak přetrvávaly. Ale po týdnu jsem zpozorovala, že ani bolest se už necítím, a dásně už jsem neměla tak začervenané, jako dny před používáním tohoto zázraku. Ovšem bez řádného čištění zubů bych se toho nezbavila nikdy, ale tento spray mi pomohl. Poklad, který si budu i nadále kupovat. Doporučuji všem vyzkoušet. Není určen jen když potřebujete se zbavit zánětu ústní dutiny, může se používat denně jako dezinfekce, která je také důležitá.
Je to třeba i skvělý TIP na dárek na poslední chvíli, třeba i s nějakým pěkným kartáčkem. Praktické, milé a hlavně by šlo vidět, že myslíte na dobro svých blízkých.

CENA je 56 Kč přímo na stránkách Plevy. Odkaz: https://www.pleva.cz/p/ustni-spray-s-propolisem-pleva


Všem přeji příjemné prožití vánočních svátků. Hodně štěstí a zdraví do Nového roku 2018. Hodně úspěchů!!

Moc děkuji za přečtení tohoto článku. Snad byl pro vás užitečný. Do komentáře mi napište, jaký nejkrásnější dárek jste kdy dostali, a jaký je Váš vysněný dárek. Děkuji za každý Váš krásný komentář!!

Přeji krásný den,
Vaše BeautyDia
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama