Únor 2018

Manuál základní péče o pleť

Čtvrtek v 18:58 | BeautyDia |  Kosmetika
Ahoj.
Určitě všichni známe to otravné odličování, a běžnou ranní a večerní rutinu, bez které by to vlastně vůbec nešlo. Je však ale velmi důležité tyto fáze jako je odlíčení, vyčištění, tonizování a také aplikaci krémů dodržovat, pokud chceme mít zdravou, krásnou a vitální pleť.

VEČER by jsme měli pleť nejprve odlíčit a vyčistit pomocí nějakého gelu, emulze, micelární vody či nějakého mléka nebo mýdla určené na obličej. Odstraníme nečistoty jako je maz, make-up, škodlivé látky nachytané přes den z ovzduší. - Jednou za čas je možné použít také peelingy a masky, které nám pleť odstraní od odumřelých tkání, černých teček (někdy) a také pleť dostatečně hydratují - na dostatečnou hydrataci bychom neměli zapomínat v žádném věku.
Pleť bychom měli dočistit tonikem dle typu pleti. Například v lékárně se prodává Jarišova voda, je levná, velká a dočistí výtečně. Tímto vlastně odstraníme pot, pleť hydratujeme a připrávíme na aplikaci krému, séra nebo olejíčků.
Před aplikací krémů je vhodné aplikovat sérum, které zintenzivní péči o pleť (hydratuje, revitalizuje). Přes noc se regeneruje pokožka, čím více aktivních látek dáme na pleť, tím efektivnější regenerace bude.

RÁNO opět čistíme pleť pouze tonikem, tím odstraníme kožní maz, který se přes noc na obličeji tvoří. Poté aplikujeme denní krém, který přes den chární před vlivy počasí a nečistotami. Měl by obsahovat UV filtry, pokud neobsahuje, můžete přes svůj denní krém aplikovat ještě krém, který tento ochranný faktor obsahuje.

Nezapomínejte denně pleť vyčistit - a to ráno i večer. Poděkuje vám tím, že budete mít pleť krásnou a funkční. Můžete si dávat na sebe jakýkoli krém, serum atd, ale bez čištění to nemá smysl. Přes make-up a ostatní nečistoty by krém pouze na pleti seděl a čekal co bude dál. Nedostaly by se do ní aktivní látky, které potřebuje.
Denně chraňmě svou pleť krémy. Denní krém chrání pleť, noční krém vyživuje a regeneruje. Používejte ideálně přípravky obsahující UV filtry. Vyhnete se stárnutí pleti způsobené UV zářením slunce a pigmentovým skvrnám, na které trpí mnohé znás. POZOR! I CHLAPI POTŘEBUJOU SVOU HYDRATACI A OCHRANU!!
Hydratace je nutná i když Vám je 20 nebo 60, chybí každému z nás. Nepodceňujme ji tedy a pleť bude působit rozjasněně i zdravě.

Testujte kosmetiku rozvážně. Vždy ji otestujte na vnitřní straně předloktí - pokud kůže zčervená či pálí, neaplikujte na pleť, vyhnete se zbytečnému podráždění.

Inspiraci jsem brala z článku v katalogu zn. RYOR, kterou právě pro Vás zkouším. Až budu mít odzkoušeno, určitě se objeví článek na blogu.
Zatím mne můžete sledovat na mém instagramu: diuseenka

Mějte se krásně, opožděně Vám přeji krásného Valentýna, mějte se rádi.
Ahoj.

Lirene DERMOPROGRAM hydrating cream SENSITIVE and allergic skin

Čtvrtek v 15:33 | BeautyDia; KosmoDia |  Kosmetika
Ahojky děvčata.

Dnes jsem se rozhodla napsat článek o snad nejlepším krému, co jsem kdy na pleti měla - a to sice o LIRENE Dermoprogram hydratační krém na citlivou a alergickou pokožku se sklonem k červenání.

Řeknu Vám, že krém mi zachránil pleť. Mám kůži velmi suchou, pleť s atopickým ekzémem a nevím co všechno ještě. Po pleti jsem měla červené flíčky. Kdykoli jsem si nanesla na obličej make-up, tak na čele a nosu se mi loupal a byly vidět suché místa - a to se mi dělo s jakýmkoli make-upem, nezachránily mne ani žádné olejíčky. Byla jsem zoufalá a nevěděla co na tu pleť ještě naplácat. Pak značka Lirene vyhlásila testovací program, do kterého jsem měla tu čest se přihlásit a vyhrála jsem tento úžasný krém. Nechci už jiný. Až dopotřebuju tu zásobu krémů které mám, určitě půjdu do nového balení, protože jak říkám, lepší jsem neměla.
Od doby co jsem krém používala, jsem neměla problémy ani s akné. Jediný pupínek co jsem mohla mít tak možná jednou do měsíce, víc ne. Jakmile mi došel, hned se mi obličej osypal nehorážnými pupínky a vším. Nepomáhá ani vyhlášená BIODERMA a to je co říct, že tak uznávanou značku převálcuje krém za cca 100,- Kč.
Krém je určen pro všechny věkové skupiny. Opravdu hodně muziky za málo peněz.

Krém na notinu koupíte za 139,-.

Opravdu DOPORUČUJI alespoň tento skvěléj výrobek vyzkoušet. Však uvidíte. Značka Lirene má více druhů krémů, vybere si opravdu každý. Však zkuste. Je to jen na vás a na vašem uvážení, ale já tenhle krém nevyslovitelně miluji ♥

Lirene Dermoprogram

S přáním krásného zimního dne se s Vámi mí milí čtenáři loučí

Vaše BeautyDia - děláte mi svět krásnějším.