Březen 2018

BI-ES Oshi Woman - EDP

23. března 2018 v 19:12 | KosmoDia; BeautyDia |  Kosmetika
Ahoj lidičky,

dnes jsem se rozhodla napsat o své milované vůni, která mi bohužel už došla, a nejde sehnat přesně tato varianta. Jedná se o parfémovanou vodu značky BI-ES varianta Oshi Woman.

Vůně je to květinová až skoro dřevitá, velmi příjemná a vydrží i celý den (na oblečení jsem ji cítila i druhý den s totožnou intenzitou jako předešlý den, to se mi často u parfémů nestává).

V hlavě vůně jsou citrusy a bergamot. Srdce parfému je růže, pivoňka a frézie. Základem je santalové dřevo, pižmo a vanilka.

Pokud bych někde ještě tento parfémek našla, určitě by si našla místo v mé poličce :) A více bych si jí šetřila. Ovšem značka BI-ES má ve své nabídce mnohem více vůní, takže vyzkoušejte, a najděte si tu svou jedinečnou milovanou variantu :) :D

Mějte se krásně a skládejte básně, užívejte si JARO - i když na to to počasí nevypadá :)

Vaše BeautyDia


Bussiness mail: dianaskolni@seznam.cz (Zde mne můžete kontaktovat se svými dotazy a vzkazy nebo spoluprácemi)

Balea Balzám na ruce a nehty Magic Winter 20 ml (adventní kalendář 2017 DM)

23. března 2018 v 19:04 | KosmoDia; BeautyDia |  Kosmetika
Ahoj všichni.

Dnes jsem dodělala svůj miniaturní krém od značky Balea z adventního kalendáře 2017 s vánoční vůní, která byla příjemná.
Krém byl konzistencí jemný, příjemný na rukou, rychle se vsákl do pokožky a hydratoval obstojně na to, že to je Balea. Krásné balení, které se skvěle vyjímalo v mé kabelce.
Po namazání jsem neměla vůbec mastné ruce, a po dlouhé době to byl krém, který mne natolik nadchnul, že jsem balení musela rozstřihnout, abych z něj vydolovala i ten poslední zbyteček produktu. :D :D
Kdyby se dal sehnat v plném balení, určitě bych do něj šla znovu. Škoda, že to byl pouze vánoční produkt z kalendáře. :)

Jen se musím omluvit, foto bohužel nemám, měla jsem odfocené, jen jsem teď vyměnila svůj stávající mobilní telefon a nepřeneslo se mi to do mobilu a nemohu dohledat.

Určitě mi do komentářů napište, který produkt v poslední době zaujal vás, a zda také občas obal rozstřihnete - tak jako já :)

Mějte se krásně,

Vaše BeautyDia.

bussiness mail: dianaskolni@seznam.cz (zde mne můžete kontaktovat s Vašimi dotazy, či nabídkami na spolupráci)

Podkladový krém Very Me od Oriflame

3. března 2018 v 16:04 | KosmoDia; BeautyDia |  Kosmetika
Ahojte lidi.
Při dnešním líčení jsem si zkazila den hned ráno, jelikož mě nakrkla kosmetická věcička - podkladový krém, který sliboval bezvadnou pleť a měl být obohacen o výtažek z jogurtu a lesní ovoce.
No bezvadnou pleť jsem určitě neměla. Vzala jsem si odstín Porcelain, což je nejsvětlejší odstín - byl až moc světlý. Odstín Ivory (hned 2. po něm) zase byl až moc tmavý. Dělal mi na pleti šupinky (i když měl být hydratační na mou suchou pleť). Byl tekutý, krytí nic moc, pálel mě v oblasti čela a nosu, kde mám pleť nejsušší a to hlavně teď v zimním období. Navíc mě osobně nevyhovovala parfemace, která připomínala hořčici nebo něco takového. A to nemluvím o výdrži, která je mizerná.
Spíše opravdu přípomínal lehký BB cream, na léto pro někoho, kdo s líčením začíná. Pro někoho s bezchybnou pletí.
Dělal mi na obličeji později mapy, takže make-up se mi začal slévat (což mi normálně můj oblíbený make-up od Oriflame Giordani Gold nedělá). Lesk na obličeji mi nevadil, pro mou suchou pleť by to bylo ideální, kdyby nezvýraznil ty suché místa šupinkováním. Dělá čmouhy.
Takže za mne určitě nemohu doporučit, byly to pouze vyhozené peníze.
30ml/138-199,- Kč (cena katalog od katalogu)

Máte nějaký svůj oblíbený primer pod make-up? Jaký výrobek Vás v poslední době potěšil a naopak zklamal?

Mějte se krásně
Vaše BeautyDia