Červen 2018

Oriflame Divine EDT - toaletní voda

28. června 2018 v 15:47 | KosmoDia |  Kosmetika
Ahojky sluníčka.

Dnes sice není krásný letní teplý den, ale i tak si myslím, že konec školního roku patří mezi velmi úspěšné období, zvláště však pro naše děti a puberťáky. Začíná doba plná cest, kempování a festivalů. Doba, která se má jak se patří užít. A já opět po delší době přicházím s nějakým tipem na dárek či na koupi pro sebe samou. Kdo by měl přeci rozmazlovat Vás děvčata - nebo i chlapci, kdo jiný než my sami. My sami totiž víme moc dobře, co chceme a co nám chybí.

Dnes je řeč o krásné, luxusní vůni z katalogu Oriflame. Jedná se o královnu Divine. Je to sice toaletní voda, nestojí malé peníze (plná cena 699,-, ve slevě se pohybuje okolo 399,-). Složením je to květinová vůně, obsahuje tóny bambusu, okvětní plátky fialek a listy břečťanu.
Srdcem je šestilistá orchidej, bílé pižmo a santalové dřevo.

Je to ženská vůně, velmi elegantní a luxusní. Na toaletku velice dlouho vydrží - řekla bych i půl dne, pak je třeba přestříknout.
Vůně se hodí spíše na jaro nebo konec zimy, ale každá jsme jiná a máme jiné nosánky, jinak vnímáme období a podnebí. Řekla bych, že vůně bezvadná a určitě se k ní jednou zase vrátím - ovšem až vyzkouším další novinky, které tady na mne čekají. Od toho tady jsem abych pro Vás zkoušela různé předměty. Nyní testuji výrobky na celulitidu, koho toto téma zajímá, určitě sledujte můj blog. Téma celulitida je dnes omílané, každá bychom chtěla mít nožky jako modelka bez známek hroší neboli pomerančové kůže.

Tak jo, budu ráda za každý Váš komentář. Pochlubte se, jak plánujete strávit léto, jak bojujete s celulitidou vy a jaká je právě teď Vaše vůně číslo 1.

Mějte se krásně
Vaše KosmoDia.

Email pro spolupráce: dianaskolni@seznam.cz